Pod klavírem

18. prosince 2017 v 18:40 | Kaki |  Deníček neboli random kecy
No... tak jsem zase tady.
Na mojem "nejoblíbenějším" místě z bytu.
Pod klavírem.Tak... jak dlouho jsem tenhle stav neměla? Od prázdnin?... no ano. Myslela jsem si, že mi pomohlo to, jak jsem se začala zase normálně stýkat s lidma a tak, ale... tady jsem zase. Pod klavírem, cítící se jako troska. Sama.
Jak jsem se sem dostala?
Díky přílišnému přemýšlení, jako obvykle. Hlavně téma vyhlídek do budoucnosti a tak. Nevím, co přesně mi to spustilo, ale... nějak se to stalo, no.
Dostala jsem další kouli s němčiny. Vychází mi čtverka na vízo. Rodiče o tom neví, ještě nebyli doma. Mamka příjde každou chvílí. Doufám že se do té doby uklidním. Vážně nepotřebuju, aby mě takhle viděla.
Proč se všichni okolo mě chovají tak hrozně moc dospěle???? Je nám patnáct, neměli bychom nějak... běhat okolo a řešit kluky a toho, kdo s kým spal a kdo má hnusný makeup? A ne vole... to že budeš dvacet let dřít a dalších padesát dělat nějaké věci a budou ti platit hodně?? Víš že budeš dřít úplně stejně, že jo???? Víš že si neužiješ???? Copak v tomhle věku už nemůžu říct, že na to všechno seru? Copak už nemůžu říct, že je mi to fuk a prostě se smířím s tím, co bude dál? Proč to nikdo nebere vážně???? Nechci tohle dělat, ok! Jsem jenom uzlíček pocitů a čehosi a prostě se bojím, ok, nechte mě všichni na pokoji!


A během pár minut se budu muset znovu naučit milovat tenhle svět.
Během minuty se budu muset sebrat a znovu najít cestu, jak si to užívat všechny ty maličkosti, co lidi obvykle ani nezaznamenají.
Je jednoduché ztratit obraz o celku, když se soustředíš na maličkosti.
Tak.
Bude to dobré.
Svým způsobem to bude v pořádku.

Dobrou noc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anonymous_bitch Anonymous_bitch | 5. ledna 2018 v 15:25 | Reagovat

Protože jsme v ČR. Tohle není žádný západ, abychom si v patnácti užívali. V patnácti se studuje, už máš vědět, kam půjdeš, co budeš dělat. A hlavně se má makat na brigádách. V patnácti už nejsme žádná děcka. Máme povinnosti, můžou nás zavřít, můžeme si za své činy.

Jsme vlastně už dospělí, ale bez výhod jako je řidičák či pití.

Hold říkám, tohle není žádná Amerika, tady se nefláká, studovat a makat se musí, žádné ťuťuňuňu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama