Občas zapomínám

29. srpna 2017 v 19:55 | Kepainis |  Deníček neboli random kecy
jak jednoduché je udělat ze mě klubíčko neštěstí.
Oh wait, jdu si pro čokoládu.


Okay.... Kde že jsem sehnala čokoládu, ptáte se? No jasně že se neptáte, ale to byla řečnická otázka, takže si můžete políbit prdel, drazí čtenáři. Jo, dostala jsem bonboniéru. Měla jsem narozeniny. Patnáct let. Velký šutr zabodnutý v zemi, hlásající "TEĎ SI MŮŽEŠ OJET KOHO CHCEŠ A KDYŽ NĚKOMU PROSTŘELÍŠ HEDU TAK ZA TO BUDEŠ MOCT TY". Dneska jsem si byla pro občanku na úřad. Hrozně jsem se bála a odkládala to asi týden. xd já za to nemůžu, nechte mě.
"Já za to nemůžu, nechte mě."
Ou pro všechny papriky já jsem pyča. Prostě jenom... Já vím že za to můžu a vím že jenom říkala co si myslela a že se mě to v podstatě ani nedotýkalo a já nevim, ale prostě... To je takové to viz první věta + nadpis a potom člověk neví, jak se chovat, co si vůbec myslet, a vždycky počítal s tím že to není zas tak zlé, ale uvnitř je pořád ještě mimino co prostě řve když se mu něco nelíbí. JEŽIŠ, MŮJ ŽIVOT JE JEDNA VELKÁ HROMADA SRAČEK KDYŽ SE PODÍVÁM DOZADU a já dala na svůj WP odkaz na tenhle blog, takže teď se na to bude dívat někdo. Welp... Hello, cizinče, přivítej pravou Kepainis Kaki, bytost, kterou budeš chtít kopnout do zadku za to jak si tady stěžuje na svůj život a při tom sprostě nadává a už se nemůžu vymluvit na to že tohle je defakto deníček protože jsem tam ten odkaz dala, na co jsem do prdele myslela když jsem to dělala, UGH. Tak by mě zajímalo jestli můžu psát na počítači s tou šifrou? Teoreticky by to mělo jít když to jde na mobilu, ale bude to chtít cvik... dfajn...
n+nI.()TL+.
A JÁ KONČÍM PROTOŽE MI TO NĚKOLIKRÁT SHODILO BLOG.CZ NEBO NĚJKAK POSRANMLO NĚCO PŘEST Y ALT+ČÍSLO ŠITY A JÁ NA TO NEMÁM NERVY, PIECE ALONG THE WORLDS BITCHES, to znamená v RaM jazyce zdvižené prostředníčky.
Jsem nějaká vzteklejší než obvykle tbh.... JJJJJJJADFGSDRZSRSG *máváná vlasama na všechny strany*
NEbo jsou to totálně rando m záíchvattytytyytytyttytytytyytyyy čwehoiusl. Oh come on, není ani osm, tyhle věci obvykle přichází až nad ránem....
Budu mít elektrickou kytaru. A copánky. Budu drsná. Nebo se tak alespoň budu cítit. Nebo mi lidi budou říkat že jsem drsná. Nebo mi lidi budou říkat že se cítím drsná a já se budu cítit blbě. Bude škola. No do prdele. Já nikam nechci. Jakože prospěje mi to, skoro jsem napsala "jazik", ale... SDJSDJFJSDFKSDUIOFOISUDFCJBKXCHUVSDHFLKSDF já nikam nechci.
Also jsem dneska hrála Minecraft po 14456654456879 letech... Změnila jsem si přezdívku z "123maki321", pod kterou jsem to hrála cca od 4 třídy na "Kepainis" a našla si vesnici. Prostě, hodnota mojeho života dropla na zero bodů xddddd KAKI SI UŽÍVÁ BÝT WEIRD TRASH, YAAAAAAAAAY! A potom jsem měla děsnou radost když se mi podařilo se znovuzorientovat v MCEditu a nahradit ve strongholdu rozbité a zasrané stone věci normálníma... čímž to skončilo. :ddddddd potom jsem ještě našla super servr, na kterém jsem byla sama, tak jsem si povídala sama se sebou v chatu a zjistila jsem že to z nějakého důvodu registruje slovo "fňuk" jako sprosté slovo a hitne vás to xddd a potom jsem zjistila že zam nejsem sama a ten věc si myslel že jsem majitel a furt se mě ptal jestli mu nedám "OP", tak jsem se vypařila. Den jak má být, no. Mňam mňam čokoláda.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama