Něco tady voní.

13. srpna 2017 v 23:39 | Kaki |  Deníček neboli random kecy
...ne, fakt. Co to je? Taková zvláštní vůně. Trochu jako nějaké vonné tyčinky. Taková... Sladší, řekla bych taková pichlavá květinová vůně. Moje vlasy to nejsou, to vím. Alpa co jsem z nich teď smyla voní jinak. Možná to voní jinak hlavy a u konečků. Nebo máme vypraný gauč. ...ok, to asi ne.


Na Mangellii se lidi baví... Lol, dá se tomu vůbec říkat Mangellie když tam není Nika a Suri? Doufám że se ty dvě vrátí. Jakože, Nika je velká maminka všech tam, prostě otec rodiny, kdo vżdycky pomůže atd, (je pro mě dost vzorem od nějakých dvanácti let... Nah.) a Suri je takový spamer. Jakože ona se teď hodně změnila, že, ale kdo by jí to měl za zlé. To se děje.
Zase ta vůně.
Je taková umělá, jakoby šampón nebo aviváž nebo něco... Nevím jak se píše aviváž...
I'm living like a landmine, waiting to explode, I'm ticking like a time-bomb, ready to go... I'm danger to myself, and everybody else, I'm living like a landmine, waiting to explode, I'm ready to go! Bože to je dobrá písnička. Proč jsem to neobjevila dřív? Wait, najdu vám to.
G

....potom je od nich fajn Animal I Have Become... Ale co je nejvíc relatable je So What... So what if I'm crazier than crazy, so what if I'm sicker than sick, so what if I'm out of control, maybe that's what I like about it... Víte co, já vám to sem dám taky. Proč ne.


Kaykay... ....víte co je zajímavé? Že mám pořád o čem psát. Vždycky je tady téma, o kterém bych se mohla otevřít. Vždycky je tady něco, co mě trápí a co bych mohla říct. Sám se sebou si člověk vždycky má o čem povídat. I když... Já si nepovídám sama se sebou. Já vím že to nikdo nečte, já vím že to nikoho nezajímá, není to nic konkrétního, ale... Pořád je to víc mířeno na čtenáře, než na mě. Je to mířeno do prázdného voidu. Když křičíte do prázdnoty, nekřičíte na sebe. Křičíte... Křičíte na nic. Věci, co chcete aby nebyly tajemstvím a přitom je nikdo nemusí vědět. Możná jsem kdysi tenhle blog vedla kvuli němu, ale teď už je to jenom kvuli mojí osobě. Jenom já a nikdo jiný. Proto tady dělám takové hovna. Protože je to můj život a můj blog a moje hovna.


A teď omluvte Kakinku, jde dělat něco.
Lilkům zdar.
(A Allisa je roztomilá.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | 15. srpna 2017 v 7:29 | Reagovat

Jo (^__^) mať miesto na svoje sračky je fajn

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama