Duha + KAMARÁDI

11. srpna 2017 v 13:26 | Kaki |  Deníček neboli random kecy
Měla bych něco dělat s tím odkládání věcí... ne, fakt, já jsem se (o půl dvanáctý btw) probudila a byla jako "ou šit" bo jsem si uvědomila že sakra dneska odjíždíme zase na víkend a já tam nechávám E, co potřebuje moji pomoc. Bože, já jsem hrozný člověk. Jakože, sdfaslgakhsdfisdgaJSDGHKASHDKFGHJ, vážně. Člověk se snaží, aby nenapsal nějakou hovadinu, tak si dělá takové 87945321hodinové rozestupy mezi zprávama aby nenapsal nic toto, ale potom to dopadá JEŠTĚ HŮŘ. JEŽIŠ KAKY, COME ON. AJDSASDGAJJHDGAJKSGDA. Jakože vlastně by ty rozestupy byly jenom 8mihodinové, 8-bitgaming, ok to proč jsem napsala, ale já mám nějaký život a ona odepisuje večer, tak to takhle dopadá.


Lidi, já chci držet svou matku a běhat v potoce a jíst zmrzlinu, ale ne ji jenom dát do pusy a nechat sklouznout do krku, ale doopravdy ji chutnat, , tenhle fandom mě vcucává again. Wait, ještě před chvílí jsem o něčem mluvila.
Jakože jde o to, že ona potřebuje pomoct a já tady teď přes víkend nebudu.... A mohla bych jí to napsat do chatu ale připadá mi to divné a navíc tohle pravděpodobně bude číst, když tam nebudu... PRO VŠECHNY ŠNEKY, TO MUSÍ VYPADAT TAK DIVNĚ JAK TAM NEODEPISUJU, OMLOUVÁM SE. EGamngakmsdgnsgasd.... (asi to ani nebude číst .-.)
Fajjjjn, takže přes víkend jedeme zase na chatu... H měla jet s náma, ale její máma jí pravděpodobně nechce vůbec pustit vůbec na nějaké přespávačky nebo tak a... NOTAAAK, VŽDYŤ JÍ DOVOLILA JET SE Z NA CHATU A JAKOŽE. JSME JENOM DVĚ HOLKY CO SI CHTĚJÍ UŽÍT ZÁBAVU. .........ok, tohle zní fakt.... jakože.... dvě holky... co si chtějí užít... trochu... zábavu.... ; ) COME ON KAKI, FOCUS. Pravděpodobně ji nechce pustit protože spolu trávíme fakt hodně, hodně času. Což sice lidi ve vztahu dělají, ale jak má její máma vědět, že spolu chodíme. Na druhou stranu, kdyby mě neznala, asi by nás taky nepustila. A její máma mě má z nějakého důvodu ráda. DAfuk, pROČ MĚ MÁ RÁDO TOLIK LIDÍ.
Ne, fakt, je to zvláštní, bo------- ok chtěla jsem dělat něco jiného. Jo, rozhodla jsem se mluvit s lidma s barvičkama... To zní zvláštně... prostě jste si všimli tich barevných věcí a zkratek. Udělám takový krátký seznam lidí co jsou důležití a idk. Fajn. A potom to bude taková kůl symbolika.

H - Moje přítelkyně a spolupachatelka. Trávím s ní fakt hodně času. Občas se vedle ní cítím jako kompletní vtip, ale to bude tím že jsem přecitlivělá brambora.
E - Also spolupachatelka, aktuálně druhý nejdůležitější člověk. Občas musím řešit nějaké věci spojené s narušeným způsobem kterým myslí a není to příjemné, nicméně se to většinou vyřeší.
R - Rožek. Polovina tohohle blogu je o něm a o tom, jaký vztah jsme měli a teď mě (pravděpodobně) nesnáší. Celé moje minulé já, "Náklaďák", se okolo něj motá. Also je extra roztomilý. A nikdy jsme spolu nic neměli.
K - Kamarádka z dětství, also jedna z tich lidí co kě mě chovají nějaké city. Podle všeho dělá příležitosti ke dvojsmyslům aby mě potom mohla mlátit xd je o rok mladší a vcelku neškodná.
G - Kamarádka z dětství. Prošla si hodně nepříjemnýma věcma. Vzhledem k tomu že se bavíme jednou za uherský rok k ní nemám co dalšího napsat, nicméně pořád je tak důležitá aby tady byla, protože je jedna z tich tří lidí (ti další dva jsou K a mladší sestra K, F.) co mě začali brát úplně ze začátku.


Ok, a já jdu si dát oběd a řešit nějaké hovna. xd Brou noc!!!!!!FDS!DASG! ZELENINA S VÁMI, OBČANÉ!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama