Ugh.....

30. května 2017 v 19:55 | Kaki |  Deníček neboli random kecy
...to jsem se zase předvedla...


Ach jo... Ugh... Co si teď o mě budou myslet...
Hlavně doufám, že nebudou naštvaní nebo něco... Ne, ne. vlastně doufám, že budou naštvaní. Nebo... nebo ne, já nevím, nevím nic... Boha jeho, to jsem asi fakt neměla dělat... Určitě jsem to neměla dělat... Ugh, o ty dvě ani nejde, ale prostě... Vážně jsem zase zdrhla ze situace, kdy jsem měla povinnost pomoct?... Zase?... Kaki plz...
AGHHHHHHGAHGAHGAHAGHAHGIdsfghadsfHgADFHGIDTGIZASDUGZAÁWSÝTČWIETHGGHDF657HGADSFHKADFOG KDYŽ JÁ JSEM TÍM TAK HROZNĚ UNAVENÁ A OTRÁVENÁ. A NĚČEMU UVNITŘ MĚ JE ÚPLNĚ UKRADENÉ, ŽE ZA TO HUCINA VŮBEC NEMŮŽE. JSEM TAAAAK HROOOOZNĚ UNAVENÁÁÁÁ ŘEŠENÍM CIZÍCH PROBLÉMŮ! ZVLÁŠŤ KDYŽ PROSTĚ NEJSEM SCHOPNÁ TO UDĚLAT. PROSTĚ TI PŘEPNE BĚHEM JEDNÉ JEDINÉ ZASRANÉ HODINY MATEMATIKY A VŠECHNO TO, CO JSME DĚLALY JAKOBY SE NIKDY NESTALO?! DĚLÁŠ SI PRDEL?! VÍŠ JAK MOC TO ZRANÍ???
....ale co když mi to budou vyčítat, že jsem z tama utekla...? Doufám, že to nebudou řešit... Protože já jim vážně nehodlám vysvětlovat, že mám plné zuby tohohle... čehosi... Tady už se ani nerozlišuje takové to "nikdo mě nemá rád a nejsem vůbec důležitá kdybych se podřezala nikdo by si ani nevzpomenul" co říkají pošahané jedenáctky aby někdo přišel a zvedl jim ego a takové to "nikdo mě nemá rád a kdybych zmizela nikdo by se ani neohlédnul protože jsem nikdo" co je fakt nemocné, tady je to prostě jako... ughhh... TADY JE TO V OBOU PŘÍPADECH PROSTĚ PROSENÍ NĚKOHO, ABY SE NA SEBE PŘESTAL DÍVAT JAKO NA NĚJAKOU PODŘADNOU NESTŮRU A NUCENÍ MU, ŽE HO MÁ NĚKDO RÁD A JÁ UŽ... JÁ UŽ DO PRDELE NEMŮŽU, NEMŮŽU SE NA TO DÍVAT, NEMŮŽU SE DÍVAT NA SEBE, ŽE TO TAK NECHÁM A ŽE SE TAK JEDNODUŠE NECHÁM OVLÁDNOUT EMOCEMI A PŘI TAKOVÉM MALÉM NÁZNAKU UDĚLÁM TAKOVÝ BORDEL, NEMŮŽU SE DÍVAT NA VĚCI CO JSEM DĚLY V MINULOSTI A NEMŮŽU, NEMŮŽU TOLIK VĚCÍ.
....měla bych se zam vrátit, než se nějak zboří svět nebo něco... otázka je, jestli to vůbec řešily... Ale hovnajz, jasně že to řešily, milují mě. Všichni mě milují a já všechny nenávidím. Jediný člověk, kterého jsem kdy měla ráda jsem já. Já a jenom já. Zrůdička. Omlouvám se. Já nevím. Asi bych si měla najít normální kamarády. Ne. Nevím.
Ok, čas vychládnout....


oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiKJLGDHDFUGKDFZHGJDVHBKSUDGZSDKULGZKJDFHBVMNCXVBIDHGKSJDRGHJDFVBYMXCNVBLSIDHFSDKUGFHDSKFHGDFJVBYCVDSJGDSHJDSFJKSDFKJHSDFJSHDKFJHSDFCXVNXCVHSDKbUFZSODEGFSDKJFHDSKLFJHSDKJFHXCVMBNDFISDFHAIKHDFJSKDFJHSDKFJHDSKFJSDFHSDKFHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Duhová karkulka Duhová karkulka | 30. května 2017 v 21:31 | Reagovat

...nemůžu uvěřit tomu, že jsem vážně napsala něco takového...

2 Kaki Kaki | 30. května 2017 v 22:19 | Reagovat

Asi bych to měla vymazat dřív, než to někdo najde.

3 Kepainis Kepainis | 30. května 2017 v 23:02 | Reagovat

Nechejme to tak...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama