Špinavé ruce

15. července 2016 v 2:29 | Maki |  Deníček neboli random kecy
Jenom... Jsem tak přemýšlela. Nad věcmi, které jsem udělala, nad hříchy, kterých stíny stále ještě polehávají u stěn a děsí lidi, monstra a démony, kteří se dostanou do hlubin mé mysli. Nad tím, jakou vrstvu špíny mám na rukou a tvářím se, že jsem ta dobrá. Je to taková... Maska. Maska toho, že jsem dobrá. Když se podívám do zrcadla, nevidím přece svůj skutečný obličej, ale to, co mám na obličeji, ne? Nevinný ksicht někoho, kdo chce pomáhat a skutečně se zajímá. Zatím, pod ním se nachází skutečný obličej. Plný jizev, tetování, nechutně se šklebící a rok a půl neumytý. Gosh, jsem tak... Otupělá.

Možná je čas přestat si hrát na hrdinu, na někoho, kdo je dobrý. Možná je čas sundat masku a přestat se za tu mastnotu na svých rukách stydět. Jak to Purplík říkala, když jsme se ještě bavily? "Buď se staneš záporákem, nebo zemřeš hrdinou"? Tehdy jsem s tím nesouhlasila. Myslím. Kdo si to má pomatovat. Možná je čas zjistit, kdo skutečně jsem... Maybe is time to join dark side...
Zabít všechny, kteří se o mě zajímají. Obrazně, samozřejmě. I když... *zadívá se na někoho, koho jméno začíná na R a končí na OŽEK* hádám, že by to by dopadlo v některých případech stejně... Zahodit zbytky svého svědomí. Porušit všechny sliby, co jsem kdy dala. Přestat se zajímat. Přestat vnímat.
Ne, počkat. Rožka bych si utéct nenechala. Nooope.
Byla bych ideální záporák.
"Markéta Kaki".
Ta, která zmátla statisíce lidí. Ta, která šokovala. Ta, která se stala nepřítelem číslo jedna. Umělkyně. Seven. Jenom se podívejte na ty zmatené, šokované, znechucené výrazy, řekla bych, nejsou nádherné?! Nejsou úžasné?! Fascinující?!
A seděla bych ve svém pokoji a smála se. Šíleně bych se smála. Tomu, že jsem úplně sama. Tomu, že můžu dělat cokoliv na světě. A na zdi by byly fotky mých bývalých přátel, kteří jsou mrtví.
Ale hovno, Kaki! Ale hovno! Je to furt to samé! Myslíš si, že jsi něco spešl, ale ve skutečnosti jsi hovno! Ve skutečnosti z tebe nebude nikdy nic víc než hovno! Nikdy nevybočíš z řady, nikdy nebudeš nezapomenutelná, jako jsi vždycky chtěla být. Nikdy nebudeš to, co jsi chtěla být. Vždycky budeš jenom sobecké weirdo s kopou špatných vlastností, žádný nezapomenutelný, děsivý záporák! Protože co? DOBRO A ZLO NEEXISTUJÍ. Takže jsi pořád jenom weirdo!!! S podivnou minulostí, pomalu se bortícím životem, žádnou budoucností. Weirdo, které vždycky bylo, je a taky bude jenom hovno!
P-pomoc... Já nechci... Nechci... Chci jenom... Chci jenom žít průměrný život... Odmaturovat, dostat se na vysokou školu... Přežít ji... Najít si práci. Najít si někoho, kdo mě bude milovat a já jeho a rozhodnout se s ním prožít zbytek života, mít děti, i když ty malé potvory nesnáším, sledovat, jak rostou, jít do důchodu, potkat své vnoučata a zemřít s pocitem, že jsem měla hezký život...
Ale to se nikdy nestane. Protože já jsem já. A já nejsem normální. Mám to v papírech. Doktor před mojima očima řekl, že nikdy nebudu normální. Přímo před mojima zkurvenýma očima. Přímo přede mnou se ptali mojí tehdejší nejlepší kamarádky, proč se se mnou baví. Na ksichtu mám natetované své špatné rozhodnutí.
Kurwa. takhle jsem si už dlouho nepobulela. Proč musím bulet hlavně u svých vlastních problémů?... Je to šíleně sobecké.
Možná... Že mi prostě jenom chybí pár lidí a stále ještě bolí, že už to nikdy nebude, jako kdysi.
Možná, že chci jenom cítit jeho přítomnost. Obejmout ho a vybrečet se. Usnout s obličejem zabořeným v jeho vlasech.
Heh...
Seru na to, jdu dopsat tu fanfikci a nejlépe umřít.
Dobrou noc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rožek Rožek | 15. července 2016 v 18:51 | Reagovat

Pro mně vždycky budeš někdo spešl. Mám pro tebe vyhrazené speciální místa v různých centrech v mozku. xd A to, že ti nějaký "doktor" řekl, že nejsi normální... Nemá pravdu. Prostě nemá pravdu a ty papíry... Pfff těmi se nedá ani utřít si prdel. Pro mně jsi normální. A ikdyž se stane cokoliv, vždycky budeš pro mně ta šílená, normální Maki. xD

2 Tacel Tacel | E-mail | Web | 17. července 2016 v 21:10 | Reagovat

Dej mi okamžitě kontakt na toho doktora, abych z něj mohla jít udělat zkurvenej sandwich. Udělám z něj zkurvenej sandwich. A...a...a pak ten sanwich hodím toulavým kočkám. Ne. To je blbost. Já toho doktora ukřižuju. Jo, já ho ukřižuju. Ne, já toho doktora otrávím. Jo, ne seru na to. Já doktora...já doktora...já ho naseru tak, že si hodí mašli sám, protože už to se mnou nebude moct vydržet. Jo, cheché! Já ho budu srát, dokud se ten hajzl nezabije. Cheché! To bude prdel. Jo jo, to bude. Já ho bude srát, dokud si nebude přát, aby se v životě nenarodil. Jo, kde jsem to byla? Jo jasně, už vím: Dej mi kontakt na toho zrmda. Já ho zabiju, ten týpan kurva zhebne. Já ho umlátím oboustrannou zasranou pečící pánvičkou a to je hardcore, přátelé! Kurva, ten týpek zkurveně zhebne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama