Kaki a těžký život neboli WATAFAK?! .-.

2. dubna 2016 v 17:55 | Maki |  Deníček neboli random kecy
Dlouho jsem tady nebyla!
Eeeeh... byla jsi tu naposledy 26.3...
Ale drž šneka, Liso!


Víte co je zajímavé, pokémoni? :D
Člověk si myslí, že ho nikdo nemá rád... Člověk si myslí, že je kdovíjak nepříjemný... Že je weird... Známý tím, co kdysi dělal... Zvrhlostí... Ubližování lidem....
A potom zjistí, že minulost je pryč. Že není proč se složitě vracet dozadu a lovit tam ohořelé zbytky něčeho, co tam v pravém slova smyslu ani není. Asi je čas to vzdát, ne? Pfff... normálně bych řekla, že toho budu asi litovat, ale vím, že toho litovat nebudu. xD Nikdy ničeho nelituju. Nebo se alespoň snažím, že? Prostě to přejdu s tím, že si toho nevšímám. Heh... Je čas to vzát a přejít to a přestat se ptát a snažit se dostat do jádra a pochopit ho a začít se chovat podle toho citátu, co má moje babička na stole. Bohužel, nepamatuju si, jak zněl. xD Je čas se podívat do zrcadla a uvidět tam trosku, usmát se na ní a říct ji, že toho má ještě hodně před sebou.
No, a teď k druhému tématu - tomu, že svojí existencí přidělávám některým jedincům starosti. .-. *nenápadně se dívá na Purplíka*
Heeeh... za a), já za to nestojím, věř mi že ne. A za b), opravdu, nelam si s tím hlavu. Není to důležité a... Pokud ti jde o tohle, tak... nemám těžký život, vážně. Všechno, co se teď děje je... celkem normální, ne? Já... fakt ani nevím, co mám říct. Chtěla jsem ti jenom vyřídit, že by ses o to neměla starat, protože... Mohla by ses dostat do problémů. Nemůžu ti říct, co se děje, protože je to tajemství. Všechno je to tajemství. A nejlepší je na tom, že to tajemství ani není moje. Už jenom tenhle blog o mě říká příliš moc. Já fakt... nechci být tajemná. Nechci zatajovat. Ale okolnosti si to vyžadují. Raději odejdi a zapomeň na to. Protože proč ne? (: Nechci aby ses v tom rýpala/musela rýpat.

no...
To bude asi všechno...
Přísahala bych, že toho bylo víc... .-.
Nom... jo! Zapomněla jsem na KAKI-TACELOVSKOU STUPNICI! XD
Je to rozřazení lidí podle kombinací jejich fandomů. Je pět skupin. Common, Uncommon, Rare, Super-rare a Ultra-rare. Když jste třeba FNaFer, SCP foundationer a Creepypaster, jste Common. Stejně jako když jste jenom Creepypaster a FNaFer nebo jenom Creepypaster a Undertaler. Ale, když jste FNaFer a Undertaler zároveň, už to z vás dělá Uncommon. Ale, jsou tady i méně časté kombinace, jako Homestucker a Hetalia-fan zároveň. (Pokud jsem to napsala blbě, pardon... nevyznám se ani v jednom... .-.) Pokud tuhle kombinaci máte, už jste Rare. Já jsem třeba taky Rare, protože... máme tady FNaF a Undertale zároveň + Minecraft. Už jenom ten Majnkraft je v dnešní době, mojí věkové skupině atd atd dost vzácný. Celá tahle věc je ještě ve vývoji, ale i tak. Nezní to dobře? xD Ne... Tebe jsem se neptala!

Hah... Doufám že jsem nikoho neurazila....
Brm brm brm. Byah---
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Two faced Angel Two faced Angel | E-mail | Web | 8. dubna 2016 v 19:39 | Reagovat

Neboj, bro, napsalas to tak správně, jakože T se vyzná v dějepise víc než Ruda XD (myslím Hetalii a Homestuck (Já to občas sama napíšu blbě...stejně jako názvy dalších věcí...a lidí...a všeho okolo XD)).

Eeeeh...by the way, ty budeš vždycky Ultra-rare pokémon už jen díky tvé povaze :3. A yes, to měl být kopliment (prosím, kdokoliv kdo jste právě na tomto Kakiiném blogu, ignorujte, že neumím dávat komplimenty...a že mi právě mistrovsky jebe XD.).

A asi bych měla jít prát ponožky a kreslit coverart místo tohohle XD. Počkat...proč sem píšu, že mám jít prát ponožky?! To přece nikdo vědět nepotřebuje. No nic, zkrátka mi jebe. Takže já se asi vypařím XD.

*le vypaří se.*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama