Udělala jsem v životě spoustu chyb...

21. března 2016 v 21:10 | Maki |  Deníček neboli random kecy
...těžko určit, která byla ta největší.
Možná to, že jsem se dopídila pravdy. Když jsem nezapomněla a moje zvědavost mě donutila jít si to zjistit. Ne. To nebyla chyba. Byl to pád, ale pád není chyba.
Pád je pohyb dopředu.


Teď ležím na postýlce a snažím se dýchat. Něco mě furt škrábe v krku a v nose a já prostě... Prostě já nevím co. Je li vedro. Padá mi teplota. Zítra jdu zase do školy. Ale já nechci.
Nemám sebemenší motivaci jít tam.
A nechci tam. Na všechny ty oči, pod ty šílené pohledy. Jako v kleci.
Asi budu fakt potřebovat někoho s mozkem, aby mi řekl, co se to se mnou děje...
Proč, když jsem unavená ze všeho okolo a nechci nic jiného než spát, nemůžu prostě jít spát?
Ne, to ke kravina. Není to jediné, co chci. Chci vypadat dost nemocná na to, abych mohla zůstat doma. Chci, abych věděla, co se to sakra děje. Chci umět poznat lež od pravdy. Chci, aby se Patrik z FB přestal trápit kvuli Tatty. Chci, aby byl Kačer v poho. A chci obejmout jednoho T. Já vím že to čteš!...
Hmh... Dobrou noc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Two faced Angel Two faced Angel | E-mail | Web | 24. března 2016 v 14:16 | Reagovat

Zlato, když píšeš takové věci, je fakt těžký tebe a Kubu neshippovat...jen podotýkám. A asi bych měla zdrhat, než mě oba ukamenujete, co? Ale neboj, já mám silnou vůli a shippování vás dvou poslušně odolávám XD. Takže mě kamenovat nemusíte XD. (Ano, dnes mi jebe opravdu velice VELICE hodně.)

A jinak, každý udělal v životě spoustu chyb, ale chyby jsou tu jen proto, abychom si z nich vzali ponaučení. Když to uděláme, nakonec budeme mít krásný život. Chyby jsou tu proto, aby nás zdokonalovaly. Aby nás obrousily. Jako diamanty. Neboj se chyb, protože s každou chybou, které se dopustíš, z tebe bude ještě krásnější diamant. Ti, co nedělají chyby, budou navždy jen neobroušené drahé šutry (jak říká drahokamům Hájková XD). Jo, taky drahé šutry, ale neobroušené, malé a obalené vrstvou prachu a špíny. Každý si přeje, aby neudělal tohle a tamto, jenže bez těch chyb by nikdo nikdy nebyl tím, kým je. Chyby jsou naši učitelé. Chyby jsou naši rádci. Chyby jsou naši bachaři, policajti i soudcové. Hlídají, abychom se z nich poučili a už nikdy je neopakovali. Chyby jsou tu proto, abychom nad nimi přemýšleli. Jsou tu jako naši strážci. Jako nedocenění strážci. Ne, nepodrží nás v nejhorším, jelikož to ty chyby jsou to nejhorší. Ale dělají to jen proto, abychom si je uvědomili a zvedli se. Stahují nás dolů, abychom se stali silnějšími, když se zvedneme ze země. Ničí nás tak tvrdě, abychom se uměli nejlépe bránit. Trestají nás tak hloupě, abychom byli chytří. Ano, jak říkám, chyby jsou naši učitelé a strážci. Protože všechno zlé je pro něco dobré :) .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama