Slušná paní!!!

9. března 2016 v 20:45 | Ňáký psychopat |  Deníček neboli random kecy
Ah, myslím, že někteří ví, jaké skupině se říká "slušné paní". A kdo ne, slušná paní je v jazyk mého kmen prostitutka. To znamená, že nadpis znamená v překladu do normální řeči "Kurva!!!" což prostě a jednoduše vystihuje mou aktuální situaci. Dobře, nebudu prodlužovat, jde se nadávat.

KURWA DO PRDELE BRAMBOROVÉHO POSRANÉHO SALÁTU ZASRANÉHO DO HAJZLU DONEBESETYČÍCÍHO DO ANÁLNÍHO OTVORU VŠECH MRTVÝCH RYB! PROČ MUSÍM BÝT TAKOVÁ.... EHGHR... NEVYSLOVITELNÁ ZRŮDIČKA?! PROČ SI MUSÍM VŽDYCKY VŠECHNO POSRAT?!?
S: Ok uklidni se Clow, všichni víme, že si teď Maki prochází těžkým obdobím kdy to s ní hází nahoru a dolů a doleva a doprava a defakto se nic nestalo, jenom jsem byla upřímná a ona má pofiderného kámoše.
C: DO HAJZLU DUBOVÉHO BĚŽ DO PRDELE, SEVEN! VŽDYŤ NEMÁŠ ANI KAPKU POSRANÉ EMPATIE!

Dobře dobře, musím mluvit dohromady a ne jako celky. Protože vím, že by to nedopadlo dobře. No... Jo, mám těžké období. Nejšílenější období mého zbytečného života. Nom... Zatím to celkem šlo, ale od začátku týdne... Ne-e. Nejhorší na tom celém je, že rozřazení do kolonek Sev, Clow, Emí a Miky nějak přestává fungovat. Eeeeeh... Nevím co se sakra děje, je to jako když jedeš po tmě v prudkém a dlouhém tobogánu. Přijdeš o zrak a na hmat a pocit se taky nemůžeš spolehnout, protože se všechno děje ve strašné rychlosti, háže to s tebou do stran, jak vjíždíš do zatáček, všechno je strašně zmatené a ty nestíháš myslet. Jo, to je přesné. A jak nestíháš myslet, je možné, že se budeš snažit zoufale se neutopit, natáhneš ruku a budeš se snažit o něco chytnouut a trochu víc se dostat nahoru. A pokud máš smůlu a Seven má sklony k potápění lidí, chytneš se někoho koho máš rád a přiutopíš ho, i když se na tom hůř než ty. Ale problém je v tom, že tohle Seven pěkně zvedne nad hladinu, ale Clowny s Emou mají náladu na chcípnutí. Mimochodem, přivítejte mě mezi Makiiny části. Moje jméno je Ranger.

C: JAK MU TO BUDU DO HAJZLU VYSVĚTLOVAT?! ŽE SI HO SEVEN PROSTĚ JENOM TAK URÁČILA PODKOPNKUT?! JAAAAAK?! ASI POJEDU JINÝM BUSEM A BUDU SE MU SNAŽIT VYHÝBAT, PŘECE JENOM ODJÍŽDÍM UŽ PO----
E: *pořádně se natáhne a flákne jí po ksichtu, až Clow chytne druhou o zem* CLOWNY! Už jsme mu ublížily dost, takže je jedno, jak moc se ztrapníme a ještě víc, že se teď stydíš, že bys nejraději někam zalezla a chcípla! Já taky, vidíš?! Musíme se mu omluvit. A to TEĎ HNED. Zvedej ten tvůj líný zadek, jdeme na Skype!
C: a-ale...
E: ŽÁDNÝ ALE! Jdem!

S: *pokrčení rameny* pořád nechápu, co jsem udělala tak strašného. Nic se nestalo, jenom je citlivý.
R: *sleduje a tváří se jako "všichni tady jsou tupí"*
M: *zase absolutně nechápe*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama