Hsjsjxjja

21. března 2016 v 10:43 | Maki |  Deníček neboli random kecy

Definuj mi samotu...
Co se to kurwa děje?! Je mi zima, hluboko zevnitř. Nevím, jestli mám zase teplotu, nebo je to tím, jak se cítím. Sedím ve třetím patře. Jsou tady dvě prdele lidí, co dělají bordel a jsou hlasití... Příliš hlasití...
Je mi zima...
Faaaaaaaak....
Mimochodem, moc by mě zajímalo, proč tady jsem, když se cítím sama. Mohla bych jít do angličtiny za Morym. Ale neeee, já tady musím ležet a třást se.... Proč mi musí tak hrabat? Zním jako... Já nevím co. Sem patří poznámka, které bych litovala.
Fakt.
Definujte mi někdo samotu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Two faced Angel Two faced Angel | E-mail | Web | 24. března 2016 v 14:26 | Reagovat

Ehm, takže za A: Za tohle mě zabiješ. Za B: Netuším, proč na tenhle článek odpovídám, když je z pondělí a dneska je čtvrtek. A za C: Jde se definovat samota.

Samota je stav mysli a duše, který pravděpodobně zažívají hlavně extroverti, pokud jsou příliš dlouhou dobu odloučeni od kontaktu s větší sumou lidí, případně i jedincem. Samotu zřejmě mohou zažívat i introverti, jak to vypadá, jelikož ji cítíš ty. tedy zrovna teď ne, ale v tomhle článku jo. A ty jsi poněkud introvertní člověk...myslím (le nevyzná se v lidech, i kdyby jí do ucha vykřičeli všechny své vlastnosti a jací doopravdy jsou). No, každopádně samota u introvertů pravděpodobně vypadá drobet jinak než u extrovertů, jelikož u extrovertů je to pravděpodobně chápáno poněkud více doslova. Tudíž samota pro ně je, když dlouho nemají s nikým kontakt. U introvertů to bude pravděpodobně více abstraktní pojem, nýbrž komunikaci jako takovou příliš nepotřebují. Samota u introvertů je tedy spíše pocit, že jim nikdo nerozumí a že jsou příliš odlišní od zbytku a tím pádem se cítí sami. To bude pravděpodobně definice samoty u introvertů, což jest asi blbost největší, jelikož mne právě v této chvíli mistrovsky bolí mozkovna a když mne bolí kokos, plácám kraviny.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama