Březen 2016

Hjjjjjjjdssdaslk

26. března 2016 v 1:47 | Maki |  Deníček neboli random kecy
Dobře. Maki nepanikař. Maki nepanikař.
UÁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Nrm... Brn... Btm...

25. března 2016 v 19:13 | Maki |  Deníček neboli random kecy
Občas si říkám, jak to sakra dělám, že zůstávám optimistická. Jak v tomhle světě zvládnu věřit, že všechno bude dobré. Jak dokážu v tichle dobách balancovat nad hladinou. A víte co?
Vlastně vůbec nad hladinou nebalancuji. Ve skutečnosti to tak jenom vypadá. Ve skutečnosti to tak jenom lidi vidí. Ona, on, ty, i já. Může mi někdo osvětlit, proč mi to připomíná Undertale? ._. "it filled with determination"
"Determinaton"
"DETERMINATION"

Udělala jsem v životě spoustu chyb...

21. března 2016 v 21:10 | Maki |  Deníček neboli random kecy
...těžko určit, která byla ta největší.
Možná to, že jsem se dopídila pravdy. Když jsem nezapomněla a moje zvědavost mě donutila jít si to zjistit. Ne. To nebyla chyba. Byl to pád, ale pád není chyba.
Pád je pohyb dopředu.


Cesta z města někam někam

18. března 2016 v 19:10 | Maki |  Deníček neboli random kecy
Kurwa, kam ten měsíc zmizel? O.O jo, no vlastně, my jsme se otočili a teď míříme k Jižním Svahům... Hah, Jižní Svahy... To zní jako z nějákého fantazy... A přitom jsou to jenom Jižní Svahy, které vidím, když vyhlédnu ze školy...

Just wtf

17. března 2016 v 21:16 | Maki |  Deníček neboli random kecy
Just wtf. .-.
Wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf. #AbsolutlyMindfuck

Milostná báseň pro sklo v trollbuse [parodie/plus]

16. března 2016 v 15:24 | Parodér Maki xddd |  pluska
OOOOO VŠEMOCNÉ SKLO
TY NEJLEPŠÍ NÁDHERNÉ NEJDOKONALEJŠÍ PRŮHLEDNÁ VĚC, CO KDY LIDSKÁ LÍNÁ RUKA VYTVOŘILA!
Ty, jenž se neřežeš a neděsíš mě a nezdrháš a nechlastáš, Ó VELKÉ SKLO, mohu si tě vzít za ženu?! XD Maki wtf
Tak jinak.
JSEM SPASITEL A VŠECHNY VÁS SPASÍM! JEN SE VZDEJTE VAŠÍ VÍRY A PŘIDEJTE SE K NÁM, K SEKTĚ Ó SVATÉHO SKLA!!! UKRADNEME AUTOBUS A BUDEME HO UCTÍVAT!!! ŘIDIČE OBĚTUJEME Ó VELKÝM SKLŮM A BUDEME SPASENI A PO SMRTI PŮJDEME DO NEBE KDE BUDOU LÉTAJÍCÍ KARAFIÁTY A JEDNOROŽCI A Ó VELKÉ SKLOOOOO! PŘIDEJTE SE K SEKTĚ SVATÉHO SKLA!
Teda hovno.
ZNIČÍME VŠECHNY SKLAAAAAAA! PROTOŽE MĚ NEOBEJMULY! O-O
mě nejebe.
Ne xdd

-Původní verze-

To-bo-gán

13. března 2016 v 1:41 | Maki |  Deníček neboli random kecy
Wtf co je to za název Maki ._. xD A JDE SE OBTĚŽOVAT MOJE IMAGINÁRNÎ FANOUŠKY KECY Z MOJEHO NEZÁŽIVNÉHO ŽIVOTA! xD

Slušná paní!!!

9. března 2016 v 20:45 | Ňáký psychopat |  Deníček neboli random kecy
Ah, myslím, že někteří ví, jaké skupině se říká "slušné paní". A kdo ne, slušná paní je v jazyk mého kmen prostitutka. To znamená, že nadpis znamená v překladu do normální řeči "Kurva!!!" což prostě a jednoduše vystihuje mou aktuální situaci. Dobře, nebudu prodlužovat, jde se nadávat.

Brm!

4. března 2016 v 22:58 | Maki |  Deníček neboli random kecy
NEDĚLEJ TO!

Dveře

4. března 2016 v 13:49 | Markéta Kaki |  Týdnata

"Kdy už tam budeme?"
Opravdu, ta holka mi už začínala lézt krkem. Pořád o něčem žvanila a bylo jí úplně jedno, že jí vůbec neposlouchám. Na něco se mě pořád ptala, chtěla vědět úplné zbytečnosti a věci, které byly vyloženě osobní. Nebudu jí brát, že potřebuje dopodrobna vědět, co se bude dít, když už je tak důležitá, ale opravdu, opravdu nepotřebuje vědět, co má rád drak na snídani. Užívala si to, že mě mohla štvát? Jo, ty její všetečné otázky byly asi nejhorší.
"Do toho chrámu bys měla dorazit už dneska." řekla jsem jednoduše.
"A zpátky doma vyrazíme kdy?" já to snad nevydžím. Musí být tak otravná?
"Až se ti tu věc podaří zničit." super, teď to vypadá, že se urazila! S trochou štěstí na mě už nebude mluvit.
"NEŘÍKEJ JÍ VĚC!" zaprskala. Nemohla jsem si pomoct, musela jsem se usmát, když se mi ji povedlo takhle naštvat. Kromě toho, že byla neskutečně otravná a ukecaná, byla taky roztomilá. Vypadala jako naštvané kotě. Sice soptí, ale je úplně neškodná.
"Já taky nemyslím toho draka, ale ten klíč, co hlídá. Klíč je věc, ne?" ztuhla, zastavila se a podívala se na mě poraženým pohledem. Zase jsem nad ní vyhrála. Byla jednoduchým soupeřem, byla jednoduchým terčem pro kohokoliv, kdo by se na ni snad jen podíval. Byla to malá, bezbraná holka. Nic víc. Zatím.
Potom se podívala do země a rozešla se.
"Ale abychom zničily ten klíč, musíme zabít sani." tohle mě donutilo s ní srovnat krok a položit jí ruku na rameno.
"Ne my. Ty, Mandy. Ty vlastníš ten meč, ne?" podívala se na pochvu meče, zavěšenou na svém pásku. Trčela z ní zdobená rukojeť, už jenom z ní šlo poznat, že tohle není jenom nějáký meč. Že tohle je něco, co zvládne rozbít i ten magií nejpropletenější předmět. Že tohle zvládne zničit cokoliv. Mandy se podívala na mě. Zachytila jsem její pohled plný strachu, nejistoty. Ale ona věděla, že tohle je to, k čemu byla narozena. Že to bylo to, co musela udělat. Její poslání.
"Jenom ty. Byla jsi to ty, kdo objevila ty dveře, ne? Byla jsi to ty, co zjistila, že je nelze zničit. Když nemůžeš zničit to, co je za zavřenými dveřmi, můžeš zničit klíč. Musíš zničit klíč. Dveře nikdo nesmí nikdy otevřít, že? Musíš se o to postarat. Musíš se hrozbě postavit dřív, než to udělá kdokoliv jiný. Všichni v tebe věří, Mandy..."

Hmmm...

1. března 2016 v 22:00 | Maki |  Deníček neboli random kecy
Utíkáš přede mnou.
Už zase.
Den za dnem, týden za týdnem.
Snažíš se schovat...