Hjsjsuee

15. února 2016 v 21:07 | Ňáký psychopat |  Deníček neboli random kecy
Bravo Maki.
Bravo.
Právě jsi potvrdila, že jsi úplný psychopat.
*clap clap clap*
Jop, a že Seven a Ema nejsou k sobě tak nepřátelské, jak jsem si myslela :DD Ema by si pravděpodobně myslela, že je Seven teď její kámoška, ale Sev nemá přátelé, jenom spolupracovníky a lidi, co ji pomáhají a relativně chápou. Emí má celkem kliku, že s Seven sdílí stejnou mysl, stejné tělo, tak ví, jak to u ní chodí... Nicméně, spojily je tyhle vlastnosti: u Sev je to touha potrestat ostatní, vyzkoušet triky a reakce a prostě... Já ani nevím, prostě se jí ten nápad líbil! XD A u Emí... Nom, tam to byl ten pocit méněcennosti a pocit, že musí být potrestána... Když o tom tak přemýšlím, z Emíka by byla dobrá subminka... Fuh, ani ne. Zrovna pro to nemá smysl o.o i když... Jak vím. Na sexuální život je ještě brzo a představy mojich alter-eg se pořád ještě tvoří... Bleh, jsem úchylný tvor.
Nom, ne, neublížila jsem si. Neměla jsem žádný nástroj na tuhle práci xD aleeee, to je jediný důvod, proč ještě netekla krev. Wtf, co to sakra kecám?! XD snažím se lhát? OnO jsem zlý tvor. Moooc zlý tvor... :/
A hledám svou duši...
Hledám lék na srdce, které zhnilo zevnitř...
Hledám čistou mysl a smysl života...
Co vlastně hledám? Prozdření?
Co když existuje pátá část a já se drolím jako kostka cukru?
Bojím se, co přinese zítřek, bojím se budoucnosti...
ALE HOVNO! Nad ní nemá smysl přemýšlet! Mlč, mlč, mlč. Drž hubu...
Umírám...
Uhh, nerozumím, proč se snažím tady psát nějáké kraviny, co nemají smysl. Vždyť už je mi líp než předtím, tak co se tady řeší? Co tady sakra vyvádíte, holky? Proč se nesnažíte dělat něco užitečného, místo těchhle divných blábolů? A navíc, lžete sami sobě. Mohla bych třeba napsat jednomu nejmenovanému klukovi, který se o mě teď bojí... Nom, vlastně ne, myslí si něco divného... Je to trochu škoda, zajímala mě jeho reakce. Celkem mě taky fascinuje, kolik volného místa na lidském těle je. Je jako prázdné plátno, čeká na to, až ho někdo potetuje nebo počmárá žiletkou, napíše tam pár slov... Ach jo, škoda že tu žiletku nemám, udělala bych ze sebe mistrovské dílo... Musela bych jet na chatu... Nie, to se nevyplatí.
DĚLÁŠ SI PRDEL SEV? ;-; Proč mu tohle pořád děláš? Proč jsi tak.... ZVRÁCENÁ? Vždyť jsi něco slíbila! O.O
Já? Mám takový blbý pocit, že jsi to byla ty. Sliby chyby. Víš to, znáš mě. Nic pro mě není svaté.
Jsi zrůda....
Já vím, Clow. (:
Neměly bychom jít spát?
Hmmmm....
Asi bych to ani nepublikovala, ale... Nom, netuším.
Vím že to čteš....
Promiň...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama